טיולים באזור עמק יזרעאל

אכסניות אנא באיזור:
גן לאומי בית שאן

גן לאומי בית שאן

בואו לראות את השרידים המרשימים של בית שאן מהתקופה הרומית והביזנטית, לצפות בנחל חרוד – נחל איתן שמימיו זורמים בגן כל ימות השנה, לטייל ברחובות ובחנויות מהעת העתיקה ולהתרשם מהתיאטרון הרומי בן אלפי המושבים שהוקם בסוף המאה השנייה.
אתר נהריים

אתר נהריים

סיפורו המרתק של מפעל החשמל הראשון בארץ שהוקם על ידי פנחס רוטנברג, הלא הוא "הזקן מנהריים". תחנת החשמל ממוקמת במפגש נהרות ליד קיבוץ אשדות יעקב ומשלבת חוויה לכל המשפחה עם טבע, מורשת והיסטוריה מרגשת.

צילום: בני בכר.
הר הגלבוע

הר הגלבוע

שמורת טבע הממוקמת נמצאת במדרון הר הגלבוע, בה תיהנו ממראות פריחה מרהיבים של אירוס הגלבוע ופרחים נוספים. בכל עונה שתגיעו תזכו לראות נופים יפהפיים, ומהמצפורים הממוקמים בראשו תוכלו להשקיף על בקעת הירדן והגלעד.
גן לאומי מעיין חרוד

גן לאומי מעיין חרוד

למרגלות הר גלבוע ממוקם גן לאומי מעיין חרוד: פארק נפלא בחיק הטבע בו תיהנו מזרימת הפלג של מעיין חרוד. מהמדרון שמעל הגן תוכלו לראות את העמק ואת אחוזת הקבר של יהושע ואולגה חנקין, המציג את סיפורם במקום ואת ההיסטוריה של הזוג כגואלי אדמות למען ההתיישבות היהודית.

צילום: אי.או.אינטראקטיב בע"מ.
הר תבור

הר תבור

הר תבור נישא מעל פני השטח בטבורו של הגליל התחתון, והוא ירוק לאורך כל ימות השנה. ההר טומן בחובו נופים מרהיבים, טבע עוצר נשימה, היסטוריה, ארכיאולוגיה, ושבילי הליכה דוגמת שביל ישראל ובו תצפיות נוף ייחודיות.

צילום: אלי זהבי 2006, מתוך אתר פיקיויקי.
אלוני אבא ובית לחם הגלילית

אלוני אבא ובית לחם הגלילית

חובבי נופים פסטורליים ומעוררי השראה? בואו לטייל וליהנות מהפריחה במושבות הציוריות אלוני אבא ובית לחם הגלילית, שהקימו עולים מגרמניה בסוף המאה ה-19.

צילום: אפרת לוין.
עקבו אחרינו באינסטגרם
הרישום לרשימת דיוור בוצע בהצלחה